İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

 

Mahfelle.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde ise değişim talep edebilirsiniz.

 

- İade ve değişim işlemleri için; sipariş numaranızı ve iade/değişim nedeninizi detaylı bir şekilde info@mahfelle.com        adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemelerin ardından iade kargo numarasının yer aldığı bilgilendirme  mailimiz tarafınıza iletilecektir.

- İade Kargo numaranız ile ürünü herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilir ya da bulunduğunuz noktaya Yurtiçi Kargo temsilcisini çağırarak elden teslim edebilirsiniz.

- İade edilmesi istenen ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ürünü size gönderildiği şekilde paketlemeniz gerekmektedir.

- İade işleminiz tamamlandıktan sonra 7 iş günü içerisinde tutar tarafınıza geri ödenmektedir. 

 

İade Koşullarına uygun olmayan durumlar ;

 

- İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş, fiziksel değişikliğe uğramış, etiketi çıkarılmış vb. ürünler kesinlikle iade edilememektedir.

- Yeniden satılabilir özelliği kaybolmuş olan ürünler,

- Kişiye özel olarak üretilen veya özel hale getirilen ürünler,

- Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler; ( İç çamaşırı, mayo, kozmetik, yoga matıvb. hijyenik durumu hassas olan ürünler; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

 

  Önemli uyarı;

 

- Satın almış olduğunuz tüm ürünleri teslimat esnasında Yurtiçi Kargo yetkilisi ile birlikte paketinden/ambalajından çıkarınız. Üründe deformasyon, ezilme, yırtık, kırık vb. gibi durumlar tespit etmeniz durumunda Yurtiçi Kargo yetkilisi ile birlikte tutanak tutmanızı ve tutanağı bizlere iletmenizi rica ediyoruz.

- İade edilen ancak iade koşullarına uygun olmadığı tespit edilen ürünler tarafınıza geri gönderilecektir.